O nás

Firma TT Technology je mladá fima působící na trhu od roku 2018. Za tuto dobu se nám podařilo zrealizovat několik projektů. Zkušenosti v tomto oboru však sbíráme již od roku 2010.

Specializace služeb firmy je zastřešení celého portfólia činností v oblasti Technických zařízení budov. Rozsah technologických systémů řešíme od prvotního návrhu až po její dodávku a montáž vč. potřebných zkoušek a revizí.

Cílem naší společnosti je efektivní a ekonomicky výhodný projekt navržený s ohledem na ochranu životního prostředí. S tím je spojena pečlivá příprava projektu, hledání nejlepších dostupných řešení a maximální spokojenost zákazníka.

Ze zkušenosti víme, jak důležité je při realizaci znát návaznosti jednotlivých profesí. Tato znalost šetří čas při realizaci a tím i samozřejmě náklady. Dalším důležitým faktorem je pečlivost provedených prací a dodržování správných technologických postupů.

Nebojíme se inovací, používání nových materiálů a nestandartních řešení. Velice důležitá je pro nás otevřená komunikace a osobní přístup ke každé zakázce.